Leke Beyazlatıcı Krem

Büşra Duman

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bir krem düşünün memnun kalmazsanız, üretici firma iade garantisi veriyor. Cildinizdeki lekeleri ortadan kaldırmakla kalmıyor, aynı zamanda güneş, sivilce, lazer epilasyon lekelerini ve bölgesel kararmaları beyazlatıyor. Hepsinden önemlisi tamamen doğal bitkisel formülü Dr. Koziej imzası taşıyor. Severek kullandığım leke kremi Licape’yi sizlere de tavsiye ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Aslında bir kaç firmadan böyle inanıp sipairş verdşm ama sonu hüsran. Urawı herkes övmüş ben hiç ürünlerini kullanmadım aslında biraz tedirginim açıkçası. Kaç ay kullanım sağladınız bu tedavi sürecinde kaç adet kullandınız?

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Aslında bir kaç firmadan böyle inanıp sipairş verdşm ama sonu hüsran. Urawı herkes övmüş ben hiç ürünlerini kullanmadım aslında biraz tedirginim açıkçası. Kaç ay kullanım sağladınız bu tedavi sürecinde kaç adet kullandınız?
Ben kullanıyorum nupel hanım inanılmaz etkili tavsiye ederim ancak Büşra hanımın bahsettiği sanırım farklı bir krem onunla ilgili bir bilgim yok. Uraw kozmetiğin belirli ürünlerini kullanıyorum bitkisel içerikli olduğu için yaklaşık 3 ay düzenli kullanılması gerekiyor müşteri temsilcisinden aldığım bilgiler doğrultusunda kullanmaya devam ediyorum. Kararan bölgelerim açılmaya başladı ve cilt lekelerim azaldı

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Kızlar ben sipariş verdim arkadaşım kullanmıştı özellikle koltuk altı kararmalarlarında etkili olduğunu söylüyor. Blackangel da tavsiye ediyor beğenmiş Urawı. Kapıda ödeme imkanınızda var ben sipariş verdim sıra sizde

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Kızlar ben sipariş verdim arkadaşım kullanmıştı özellikle koltuk altı kararmalarlarında etkili olduğunu söylüyor. Blackangel da tavsiye ediyor beğenmiş Urawı. Kapıda ödeme imkanınızda var ben sipariş verdim sıra sizde
Gerçekten başarılı bir firma genelde kozmetik ürünleri veya bitkisel ürünler satan firmaları çok araştırırım. Cildime herşeyi kullanmaktan yana değilim açıkçası ayda bir farklı krem kullanmayı da sevmiyorum. Hassas cilde sahibim tamamiyle bitkisel olması beni ayrıca sevindiriyor.

Üst Alt