Lifecell Collagen

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar yaklaşık 2 aydır kullandığım cildimde ciddi manada toparlanma cildimde elastikiyet anlamında olumlu bir randıman aldığım lifecell collagen cla sizlere şiddetle önerimdir. Teşekkürler Uraw

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bende severek kullanıyorum tadı kokusu harika kollajen cla birde kilo vermeye yardımcı oluyor hanımlar 1,5 ayda 5 kilo verdim. Oldukça memnunum gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Keşsnşikl Tadı konusunda da etkisi bakımından da gerçekten öoğu collagenden daha iyi. Sanırım Lifecell ve uraw aynı firma oluyor ve ben daha önce Urawdan da şampuan almıştım bıttım sabunu ondanda memnun kalmıştım.

Lavinya25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Üç çeşit collagen var galiba hangisi kilo almak için uygun acaba ?

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba ben daha önce collagen cla kullanmıştım 3 sy boyunca 5 kilo yakın selülitlerimden kurtuldum 1 ay ara verdim daha sonra collagen omega 3 kullanmaya başladım şuanda da onu kullanıyorum.

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar yaklaşık 2 aydır kullandığım cildimde ciddi manada toparlanma cildimde elastikiyet anlamında olumlu bir randıman aldığım lifecell collagen cla sizlere şiddetle önerimdir. Teşekkürler Uraw

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba benim lekelerim var vitamin değerlerim düşük acaba iyi gelir mi sizin cildinizde etki oldu mu kaç ayda oldu

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Evet hücre yenileme özelliği var cildinizde lekeler kırışıklık gibi sorunlarvarsa hepsinde etkilidir dinç ve enerji de katar sizlere. 3 ay aralıksız kullandım şimdi ise ara veriyorum memnun kalanlardan olacaksın

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Güzel gerçekten hücre yeniliyor çünkü sararan cildim aydınlandı saç dokulmem dahi durdu lifecell kolajenle

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Kesinlikle faydalı bir ürün. Annem için de mg yüksek olması açısından Collagen Caviar aldık çok da memnunuz.

Üst Alt