Kokulu çoraplarını koltuğa atan eşten komik intikam🤣

fenerli_azra

New member
Evet kızlar, bir çoğumuzun muzdarip olduğu, erkeklerin (eşlerimiz abilerimiz veya kardeşlerimiz vs) dışarıdan eve gelince kokulu çoraplarını salonun ortasına, yere, koltuğa veya bilimum olmadık yere atma eziyeti sanırım hepimizin ortak sorunlarından. Dünden önceki gün yine tam koltuğa oturunca elimin altında leş kokulu bir çorap bulunca yaygarayı bastım ve o an aklıma bir de plan geldi.
Ben bolca trip attıktan sonra eşim milyonuncu defa aynı klişeyi söyledi, “söz bir daha atmıycam, dikkat edicem bundan sonra aşkım” ben de inanmıyorum sana hep aynı laflar diyip tribe devam ettim, o da yarın seni yemeğe çıkarayım kendimi affettirmek için dedi, ben de planı uygulamaya koydum, “yemek değil ama yarın akşam senden bir isteğim olacak, onu yaparsan affederim” dedim, o da daha fazla trip yememek için tamam söz dedi
Ertesi gün, yani dün işe giderken spor ayakkabılarımı çorapsız giydim😈 Sonra işten sonra da biraz yürüyüş yaptım. Eve geldiğimde eşim tv karşısında keyif yapıyodu. Ben de planı devreye soktum, “dün söz vermiştin isteğimi yapacaktın”" dedim, tüm gün çok yoruldum ayaklarım çok ağrıdı, bir yarım saat ayaklarımı ovar mısın şöyle bir güzel rahatlayayım dedim. O da tabi bitanem ben de zor birşey isteyeceksin sandım dedi, ve dediğine pişman oldu🤣 Ayaklarımı kucağına uzatınca direkt yüzü ekşidi, ama çaresiz başladı masaja, yaklaşık 3-4 dk sonra dayanamadı dedi ki “ya aşkım kızma bana ama bugün senin ayakların biraz kokuyo sanki” dedi, ben de sırıtarak “evet aşkım kirli çoraplarını sağa sola attığında bana çektirdiğin eziyeti sen de bir tat istedim, napalım artık katlanıcaksın, hem bundan sonra çoraplarını sağa sola atmadan önce iki hatta üç kez düşünürsün” dedim, ayy nası keyifliydi o an, suratı ekşiye ekşiye yarım saat yaptı ayaklarıma masaj, bence çok güzel bir ceza oldu ona🤣 bundan sonra bence bir daha çoraplarını atmaz sağa sola, sizinle paylaşayım dedim bu taktiği