Petracin krem nedir ?

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba yaklaşık 25 gün önce aldığım petracin kremini size önerebileceğimi düşündüm. Sivilce ve akne tedavisinde oldukça etkili. Oluşabilecek sivilcelerimi önlerken var olan sivilcelerimide söndürdü. Pürüzsüz bir cilde sahip olma yolunda uraw kozmetik sayesinde ilerliyorum

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Son zamanlarda büyük buyuk sinir bozucu sivilceler çıktı kimyasal ilaçtan hep kacinmisimdir tavsiye üzerine petracin aldım iyikiiii aldım çok memnunum gerçekten işe yarıyor

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Son zamanlarda büyük buyuk sinir bozucu sivilceler çıktı kimyasal ilaçtan hep kacinmisimdir tavsiye üzerine petracin aldım iyikiiii aldım çok memnunum gerçekten işe yarıyor
Aynen Emel hanım bitkisel içerikli dermakozmetik olması beni ayrıca memnun ediyor hiç tahriş yanma kızarıklık olmadı çevremdekilere tavsiye ediyorum

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba kullanan var mı acaba çok sivilce ve sivilce izlerim var ?

Lavinya25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bende sipariş vereceğim ama çok emin olamıyorum markadan. Direkt kendim nereden alabilirim ?

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Uraw kozmetik markası iyi vir marka hemde yerli üretim yapılıyor ben daha önce şampuanlarını almıştım çokda memnun kalmıştım. Bu ürünü kullanmadım ama kullanılmaya değer bence sivilcesiz cilt yok sanırım onun için önlem almak lazım.

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba kullanan var mı acaba çok sivilce ve sivilce izlerim var ?
Ben kullanıyorum Emel hanım sivilce ve sivilce izlerine birebir içiniz rahat olsun. 1 ay olmuş kullanalı cildim oldukça yok katetmiş

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bende sipariş vereceğim ama çok emin olamıyorum markadan. Direkt kendim nereden alabilirim ?
Eczanelerde de satışı mevcut ancak firmaya güvenebilirsin Lavinya25 yıllardır markanın ürünlerini kullanıyorum oldukça memnunum.

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Evet bende kullanmaya başladım sivilceli bölgeye uyguluyorum henüz kısa bir zamandır kullanıyorum randıman alamadım ama kıvamını beğendim ve cildimde de problem oluşturmadı

Üst Alt