Petracin krem nedir ?

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Evet bende kullanmaya başladım sivilceli bölgeye uyguluyorum henüz kısa bir zamandır kullanıyorum randıman alamadım ama kıvamını beğendim ve cildimde de problem oluşturmadı
Emin olun nupel hanım düzenli bir şekilde aksatmadan kullandığınız taktirde %100 etkisini görebileceğiniz bir ürün. Sebat etmek çok önemli

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba yaklaşık 25 gün önce aldığım petracin kremini size önerebileceğimi düşündüm. Sivilce ve akne tedavisinde oldukça etkili. Oluşabilecek sivilcelerimi önlerken var olan sivilcelerimide söndürdü. Pürüzsüz bir cilde sahip olma yolunda uraw kozmetik sayesinde ilerliyorum
Merh

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Kesinlikle 10 gün oldu kullanalı iltihaplı sivilcelerim neredeyse kurudu cildim de kurutma yaparken de bir problem oluşturmuyor ben çok memnun kaldım Petracin kreminden izleri içinde sanırım Galebe siparşi vereceğim

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Kesinlikle 10 gün oldu kullanalı iltihaplı sivilcelerim neredeyse kurudu cildim de kurutma yaparken de bir problem oluşturmuyor ben çok memnun kaldım Petracin kreminden izleri içinde sanırım Galebe siparşi vereceğim
Aaa sen daha Galebe sipariş vermedin mi ben Galebe ,petracin, hemomil ve phanteli aldım o kadar memnunum ki hiç vakit kaybetmeyin Nupel hanım

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Müşteriye hizmetleriyle görüştüm önce sivilcelerimin kuruması daha sonra tedavime izlerini yok etmek için de galebe kullanmamı önerdi.

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Müşteriye hizmetleriyle görüştüm önce sivilcelerimin kuruması daha sonra tedavime izlerini yok etmek için de galebe kullanmamı önerdi.
Kremleri gerçekten harika hemomili göz çevreme kullanıyorum. Phanteli günlük bakım kremi olarak. Nemlendirici olarak bir çok ürün kullandım ama bu denli hızlı emilen ve yağlılık hissi bırakmayan tek krem teşekkürler uraw

Üst Alt