Sabahları 1 Bardak İçin,Bağırsaklarınız da Ne Kadar Zehir Varsa Temizlensin

mügealici

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
19 Eyl 2020
Mesajlar
2
Bağırsaklarınızdan kilolarca toksin çıkartan karışım: Aslında, obez ya da çok kilolu olmayan şahıslar de bile bağırsaklarında aşağı yukarı 3-4 kilo zehir içerebilir.

Buna ek olarak, kuvvetli alerjilere sahip, aşırı gerilimli şahıslarda ya da obez şahıslarda daha çok olabilir. Sağlıklı beslenmenin yanısıra bu meşrubatla birlikte 3 haftada zehirleri atacaksınız.

Çocuklar da buna bir istisna değildir. Yani, kötü beslenme bağımlılıkları düzgün tedavi edilmediği prosese hayat boyu sürebilen sindirim bozukluklarına namacıyla olabilir.

Bağırsakta atık birikimi bedende detaylı normal olmayan davranışlara namacıyla olabilir. Dahası, bir dizi sıhhat ve kilo sorununun altta yatan sebebi olabilir.

Önce yapmanız gereken limonu, deniz tuzu, organik elma sirkesini ve zencefili sahibi olan bu kolay ev yapımı tanımı sayesinde bağırsakları temizlemektir.

1301

Bağırsaklarınızdan kilolarca toksin çıkartan karışım
İçindekiler:
Organik elma sirkesi – 1 Çorba kaşığı
Organik limon suyu – 2 çorba kaşığı

Organik zencefil – 1 yemek kaşığı
Deniz tuzu – bir tutam(az miktarda)
1 bardak içme suyu
1 bardak içme suyunu kaynatip amacıylae tuzu ek edin iyice karıştırın.Ardından, zencefili, limon ve elma sirkesini ekleyin ve iyice karıştırın.Bu Şekilde Kullan. Kahvaltıdan evvelce her sabah boş bir mideye bir bardak meşrubatsin.

Bu meşrubat elma sirkesi ve limonda olan antioksidanlar yönünden varlıklı , bağışıklık sistemini sağlamlaştırmak ve temizlemek amacıyla birebirdir. Tehlikeli zehirleri bedenden atıp enfeksiyonlarla ve hastalıklarla mücadele edecek, kuvvetli mineraller ve vitaminlerce varlıklıdir.

Lütfen paylaşalım.
Alternatif Bağırsak temizleyen ev yapımı ilaç
Bu iki malzemeden meydana gelen ev yapımı ilaç bağırsağınızdan kilolarca atığı temizleyecek.

1303

Hafta sonu yemeği çok kaçırdınız ve şu an pişmanlık mı duyuyorsunuz? Bağırsak hijyenikliği bedeninizdeki toksinlerden kurtulup sindirim sisteminize yeni bir başlangıç yaptırmanızı sağlayacaktır.

Bu ev yapımı meşrubat kolay, nazik ve netice verici. Bu süratli bir bağırsak temizlemesi değil, yalnızca vücudunuzun kötü atığı filtreleyerek yalnızca faydalı bakteriyi sindirim sisteminizde tutmasını sağlıyor.

Bu maddelerden birincisi herkezin bildiği her mutfakta bulabileceğiniz elma sirkesi. Elma sirkesi tıbbın uzun bir süredir çoğu sıhhat sorunuyla mücadelede faydalandığı bir içerik. Ucuz ve yalnızca bağırsağınıza değil vücudunuzun geri kalan kısmına da faydaları var.

1304

Sadece 10 Dakikada Karnınızdaki Şişkinliği Tamamen yok eder…İnanması zor ancak gerçek.
Göbek şişmesi ya da şişkinlik sık sık ciddi bir tıbbi durumdan ziyade aşırı yemeye bağlı olmakla birlikte, hava yutma, IBS (İrritabl Bağırsak Sendromu), yumurtalık kistleri, bağırsak tıkanıklığı, gebelik, PMS, miyomlar, kilo alma, laktoz intoleransı vb. namacıylalere de bağlı olabilir.
 

Ekli dosyalar

Üst Alt