Saçınıza pudra dökün ve bekletin ! Sonuç mükemmel…

denizeroglu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
19 Eki 2020
Mesajlar
2
Saçınıza pudra dökün ve bekletin ! Sonuç mükemmel…

1444


Dolgun ve hacimli saçlara sahip olmak düşündüğünüz kadar zor değil. Eğer saçlarınız ince telliyse kendinize dert etmeyin. Çünkü bu hali son derece kolay ve süratli bir şekilde çözeceğiz. İşte saçlarınızı olmasından daha dolgun gösteren pudra tekniği.

Saçlarınıza zarar vermeden, kimyasal içerikli saç bakım ürünleri kullanmadan saçlarınızı dolgun ve canlı göstermek ister misiniz? Evde uygulayabileceğiniz bu kolay ve cok ekonomik teknikle isteğinize ulaşabilirsiniz.DOLGUN VE HACİMLİ SAÇLAR İÇİN EN ETKİLİ YÖNTEM

1446


Kimyasal içerikli saç bakım ürünleri vakitle saçın yıpranmasına namacıyla olur ve dilediğiniz dolgun görünümden sizi bir hayli uzaklaştırır. Saçın yapısına zarar gelmeden evde uygulayacağınız teknik vasıtası ile hem dolgun bir görünüme kavuşacak hem de saçların elektriklenmesini önleyeceksiniz. Bunun amacıyla kullanacağınız esas malzeme bebek pudrası olmalı!

Saçınızın temiz ya da yağlı olması sorun değil. Her iki türlü de bu tekniği uygulayabilirsiniz. Fakat saçlarınızın kuru olması cok mühim bir nokta. Saçlarınızın dip kısımlarına yoğun olmamak koşulu ile kısım kısım pudradan dökün.
Saç diplerinize pudrayı döktükten sonra ellerinizle beyazlık gidene kadar küçük küçük masaj yapın. Parmak uçlarınızla uyguladığınız nazik masaj ardından saçlarınızı gün süresince hacimli kullanabilirsiniz.

Banyodan sonra saçlarınızın cok çabuk sönmesini engellemek amacıyla ise saçlarınızı öne doğru atın ve hafif bir şekilde kurutun. Saçlarınız biraz nemli kalmalı. Kurutma prosedürünü ise kökten uca doğru yapmalısınız.
 
Üst Alt