Saçları güçlendirip canlandırmak

deniz sayan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Saçları nasik guclendirebiliriz canlı görünmesini sağlayabiliriz?

özge

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
kolajen desteği almak cilt kadar saclara da iyi geliyor ben Kyani markasının HL5 adındaki narenciye aromalı hem hidrolize hem de sivi olan kolejenini kullanıyorum o kadar memnunum ki etkilerinden çevremdekilere öneriyorum siz de bi araştırıp bakın isterseniz

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba özge Hanım benimde saçlarım hem yıpranmış va öat görünüyordu 2 ay önce Uraw markalı bir şampuanla tanıştım Entele Şampuan ve saç kremi. Saça hem parlaklık veriyor geö de güçlendirici etkisi var. Tavsiye ederim sizlere %100 bitkisel üstelik

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Benimde saçlarım kötü ya cansız ve çok dökülüyor uraw kozmetik çok duyuyorum kullanan var mı ?

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Ben kullanıyorum Emel hanım kapalı olduğum için saçlarım hava almıyor doğal olarak dökülme yapıyor bunun için B 11 plus adında bir şampuan ve serumunu kullanıyorum çoksa memnunum tavsiye ederim

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
kolajen desteği almak cilt kadar saclara da iyi geliyor ben Kyani markasının HL5 adındaki narenciye aromalı hem hidrolize hem de sivi olan kolejenini kullanıyorum o kadar memnunum ki etkilerinden çevremdekilere öneriyorum siz de bi araştırıp bakın isterseniz
Özge hanım bende kolajen desteği alıyorum ama söylediğiniz markayı daha önce duymadım uraw kozmetik bu konuda içimi ferah tutan tek marka size de tavsiye ederim cildimi içten ve dıştan onardığını söyleyebilirim ve kendimi zihinde hissediyorum.

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Kesinlikle arkadaşlar annemde Collagen Caviar kullanıyor bağ dokuların hem güçlendirmek hemde cildinin vitaminler alatak sarkmasıbı engellemek için bizfe memnunuz Urawdan♥

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba Deniz Hanım sizlere bu konuda eğer boya vb gibi işlemlerden dolayı yıpranmış bir saça sahipseniz Urawın şampuan ve saç bakım serumlarını öneririm. Gerçekten bitkisle ve sağlık bakanlığı tarafından onaylı tüm testlerden geçmiş sizlere geç kalmadan alın derim

Üst Alt