Salyangoz Maskesi Kullanan var mı?

guzelliklebakim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Herkese selam. Daha önce Salyangoz Maskesi kullanmış olan var mı? Ürün hakkında yorumlarınız neler?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Burcu Aksoy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ürün harika cildimi yeniledi resmen cok kısa bir sürede kırışıklıklarım vardı azaldı cildim parlak ve sağlıklı bi görüntüye kavuştu herkese öneriyorum beklediğimden daha güzel sonuçlar aldım Kozmetiğe Teşekkürler .

Meryem32

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ürünü 3 aydır kullanıyorum gayet iyi bence . kırışıklar mevcut tu 1 ay sonrasında güzel etkisini gördüm kırışıklarımdan kurtuldum alacaklarlara da tavsiyemdir..:)

ilaydakaya12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
kullanalı 1 ay oldu ve beklediğimden daha çok etki gösterdi zaten bu kadar çok ünlünün reklamını yaptığı bir markanın ürünlerinde hata olması epeyce şaşırtıcı olurdu:48:

Mehmetkaya422

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Kozmetige bir teşekkürü gerçekten borç bilirim. kısa zaman da yüzümde olan kırışıklıktan kurtardı beni. almadan önce bir çok yorum okumuştum. sonra baktım bir çok ünlü ve tanınmış kişiyle işbirliği yapıyolar alamaya karar verdim . gayetttt güzelll teşekkürlerrr :)

betul genc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
yüzümde oluşan lekeler beni ciddi halde rahatsız etmeye başlamıştı daha sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile salyangoz maskesini kullandım ve gayet memnun kaldım tebrikler uraw!!

elifözer12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
benimde yüzümde lekler var marka kullanan varmı ciddi anlamda lekelerden rahatsız olmaya başladım ?

perihankemal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Salyangoz özlü maskeyi ben de çok duymuştum daha sonrasında bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım ilk hafta sivilcelerimin yavaş yavaş iyileştiğini ve yüzümün rengini birazcık açıldığını fark ettim kullanmaya devam ettikçe gerçekten hem doğal hem de harika bir ürün olduğunu farkına vardım tamamen bitkisel olması beni cezbetti sadece kargoyla alakalı biraz sıkıntı yaşadım oda nazarı olsun :))

Ceylan_1903

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Yorumlar şahane. Denemekte fayda var. İlk fırsatta iletişime geçeceğim aklımda bir kaç ürün var sonuçları paylaşıyor olacağım.☺☺

Üst Alt