Sivilceli ciltlere bir önerim var

WinnieThePooh

Üye
Kayıtlı Üye
Selam kızlar sizlere bir sivilce maskesi tarifim var yaklaşııınnn :142:
Malzemeler:
1 aspirin
2 damla su
1 tatlı kaşığı hakiki bal
Öncelikle asprini bir tabağa alın üzerine açmak için iki damla su damlatın ve daha sonra 1 tatlı kaşığı balı ilave edip macun kıvamına getirin. Nemli cilde bu karışımı uygulayın ve 45 dakika 1 saat kadar bekletin. Sivilce ağrılarına ve kızarıklıklarına iyi geliyor. Birkaç gün içerisinde farkı göreceksiniz.
Deneyenleriniz olursa yorumlarınızı beklerim :98::36:

Yıllardır kullandığım bir tarif. Farkı gözle görülür bir şekilde hissediyorsunuz. Cildiniz pamuk gibi oluyor.
Kronik cilt probleminiz varsa bir doktora danışmanızı öneririm

Sevgiler...

dolunay

Look up and get lost in the sky
Kayıtlı Üye
Tam da şu sıralar aradığım bir konuydu stresten yüzümde sivilceler çıktı
Kolay ve az malzemeli bir tarif deneyeceğim sonuçları paylaşırımmm

melodika

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Sivilceli cilt tam baş belası gerçekten.. Ben de çok çektim, bu karışımı denemedim ama iyi geleceğini düşünüyorum

dolunay

Look up and get lost in the sky
Kayıtlı Üye
Tam da şu sıralar aradığım bir konuydu stresten yüzümde sivilceler çıktı
Kolay ve az malzemeli bir tarif deneyeceğim sonuçları paylaşırımmm

Merhabalar tekrardan @WinnieThePooh
Tarifi denedim bugün üçüncü günüm. Yüzümdeki iltihaplı sivilcelerin ağrılarını azalttı sivilce kızarıklıklarını da büyük oranda geçirdi. Maskeyi yıkadıktan sonra yüzümde yenilenme hissediyorum çok teşekkür ederim paylaştığınız için

WinnieThePooh

Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar tekrardan @WinnieThePooh
Tarifi denedim bugün üçüncü günüm. Yüzümdeki iltihaplı sivilcelerin ağrılarını azalttı sivilce kızarıklıklarını da büyük oranda geçirdi. Maskeyi yıkadıktan sonra yüzümde yenilenme hissediyorum çok teşekkür ederim paylaştığınız için
Faydam dokunabildiyse ne mutlu bana çok sevindim :halay::koskos::nazar::177::265::272::337::337::337::337::337::337::337::337::337::337::337::337::337::337:

Üst Alt