URAW KOZMETİK ANTİ SPOT LEKE KREMİ

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Hanımlaarrrr sizlere harika bir ürün önermek istiyorum. Uraw kozmetik Anti spot leke kremi ve serum seti yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Cildimdeki lekelerim azaldı. Sivilce lekeleri yara lekeleri güneş lekeleri eğer bu tür sorunlarınız varsa kesinlikle kullanmanız gerekiyor. Tamamen Bitkisel içerikli bir ürün hoş kokulu, cildi çok güzel nemlendiriyor. Bayıldım tek kelimeyle

marika

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Benim yüzümde belirgin güneş lekeleri oluşmuştu.Bir çok ürün kullandım eğer dediğiniz gibi faydası varsa bende kullanmak isterim.Daha önceden ürünü duymuştum ama sipariş vermemiştim.

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Benim yüzümde belirgin güneş lekeleri oluşmuştu.Bir çok ürün kullandım eğer dediğiniz gibi faydası varsa bende kullanmak isterim.Daha önceden ürünü duymuştum ama sipariş vermemiştim.
Kesinlikle sizlere kullanmanızı öneririm marika hanım ben hala kullanmaya devam ediyorum ve oldukça memnunum diğer kullandığım ürünlere kıyaslama yapamıyorum bile

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Hanımlaarrrr sizlere harika bir ürün önermek istiyorum. Uraw kozmetik Anti spot leke kremi ve serum seti yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Cildimdeki lekelerim azaldı. Sivilce lekeleri yara lekeleri güneş lekeleri eğer bu tür sorunlarınız varsa kesinlikle kullanmanız gerekiyor. Tamamen Bitkisel içerikli bir ürün hoş kokulu, cildi çok güzel nemlendiriyor. Bayıldım tek kelimeyle

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
bende bundan bir ay önce almıştım ama çok etki göremedim. Müşteri temsilcisi bir bayan bana Collagen kullanmamı önerdi çok daha memnun kaldım tavsiye ederim.

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Umarım istediğiniz şekilde etkilerini görürsünüz hala severek kullanıyorum. :) sadece bu son dönemlerde virüsten dolayı kargolar geç gelmeye başladı bitmeden almak lazım

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Kargom elime iki gün önce ulaştı kremi kullandım cildimde bebeksi bir yumuşaklık kattı. Serumu henüz kullanmadım ama bittikten sonra sizlere tekrardan bilgi vereceğim

Üst Alt