URAW KOZMETİK ANTİ SPOT LEKE KREMİ

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu güzel kullandığınız zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Uraw kozmetik sayesinde cildimin onarıldığını gördüm

Lavinya25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar markanın bir diğer seti olan ozon setini kullandım bende oldukça memnunum setten

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba benimde cildimde güneş lekeleri var aslında birkaö yerde daha görmüştüm ama çekinmiyor da değilim. Urawdan hiç ürün kullanmadım askında denemek gerekiyor.

Lavinya25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Çok tereddütle aldığım ama sonradan bayıldığım bir set oldu iyi ki önermişsiniz kızlar

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Çok tereddütle aldığım ama sonradan bayıldığım bir set oldu iyi ki önermişsiniz kızlar
Gerçekten harika hala kullanmaya devam ediyorum lekelerim azaldı cildim pürüzsüzleşti. Lekeler insanları ne kadar bakımsız gösteriyormuş iyi ki bu ürünü almışım

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Benim de bir arkadaşıma önerilmiş gayet memnun ve hala da devam ediyor. Fiyatınsa gayet diğer serumlara göre makul ben denemedim ama denemek gerekiyor açıkçası..

bahar_kilic34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Gerçekten sevdiğim bir ürün güneş lekelerime birebir geldi diyebilirim. cildimde artık renk eşitsizliği yok. uzun süre kullanmayı düşünüyorum. Firmanın bir kaç ürününü daha kullanıyorum Açıkcası olumsuz bir durumla karşılaşmadım. teşekkürler Uraw kozmetik ..

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Hanımlaarrrr sizlere harika bir ürün önermek istiyorum. Uraw kozmetik Anti spot leke kremi ve serum seti yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Cildimdeki lekelerim azaldı. Sivilce lekeleri yara lekeleri güneş lekeleri eğer bu tür sorunlarınız varsa kesinlikle kullanmanız gerekiyor. Tamamen Bitkisel içerikli bir ürün hoş kokulu, cildi çok güzel nemlendiriyor. Bayıldım tek kelimeyle
sizin tavsiyeniz üzerine bende başladım gerçekten harika bende çok severek ve memnun kalarak kullaniyorum

bahar_kilic34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu güzel kullandığınız zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Uraw kozmetik sayesinde cildimin onarıldığını gördüm
Gerçekten harika samimiyetiniz ve doğru bilgileriniz sayesinde Uraw kozmetiği tanıdım bir çok ürününü kullanıyorum ve yakın çevreme tavsiye ediyorum :)

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Arı zehri kremini annem ve teyzem kullanıyor. İnanılmaz etki gördüler ama kısa bir zamanda kesinlikle Urawı herkese tavsiye ediyorum ürünleri çok kaliteli fiyatları da öok uygun

Üst Alt