URAW KOZMETİK ANTİ SPOT LEKE KREMİ

Lavinya25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Yaklaşık 3 aydır düzenli kullanıyorum gerçekten dedikleri kadar var. Şimdi tedavimi tamamlamak için tekrar sipariş verdim merak eden bilgi almak isteyen olursa yardımcı olabilirim ☺

eliftekin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Cilt kusurlarıma çok iyi geldi özellikle serumu cildim tamamen emiyor ve yağlılık hissi bırakmıyor. Daha önce Lekelerim için çok serum ve krem kullandım fayda sağlamamıştı. Ancak azalmalar görüyorum güneş lekelerimde özellikle bir gerileme var . Çok teşekkür ederim.

bahar_kilic34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Cilt kusurlarıma çok iyi geldi özellikle serumu cildim tamamen emiyor ve yağlılık hissi bırakmıyor. Daha önce Lekelerim için çok serum ve krem kullandım fayda sağlamamıştı. Ancak azalmalar görüyorum güneş lekelerimde özellikle bir gerileme var . Çok teşekkür ederim.
Güneş lekelerini gerçekten geçiriyormu cildimde çok fazla güneş lekesi ve çil mevcut cillerimede iyi gelir mi ? Elif hanım

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Hanımlaarrrr sizlere harika bir ürün önermek istiyorum. Uraw kozmetik Anti spot leke kremi ve serum seti yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Cildimdeki lekelerim azaldı. Sivilce lekeleri yara lekeleri güneş lekeleri eğer bu tür sorunlarınız varsa kesinlikle kullanmanız gerekiyor. Tamamen Bitkisel içerikli bir ürün hoş kokulu, cildi çok güzel nemlendiriyor. Bayıldım tek kelimeyle

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye

eliftekin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Güneş lekelerini gerçekten geçiriyormu cildimde çok fazla güneş lekesi ve çil mevcut cillerimede iyi gelir mi ? Elif hanım
Tabiiki düzenli olarak kullandığınız taktirde güneş lekelerinize de iyi gelecektir. Gerçekten olağan üstü bir set Çillerinizide azaltmaya yardımcı olacaktır.

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Gerçekten güneş lekeleri geçiyor benimde güneş ve akne izleri vardı renk açılmaya başladı çok memnunum

Üst Alt