Uraw kozmetik göz çevresi kremi ve serumu

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Benim rutin olarak kullandığım farklı bir marka var ancak annem ondan yeteri kadar etki göremedi ve sıkça reklamlarını gördüğü uraw kozmetikten göz çevresi serumunu sipariş vermemi istedi 3 aydır kullanıyor ve etkisine ben bile inanamadım. Kaz ayakları, yorgunluk, göz altı morlukları, ciddi oranda azalma sağladı.inanamadım bu kadar değişime hemen bende sipariş verdim. Bakalım bende ne değişimler olacak. Size de tavsiyem bir ürünü kullanmaya başladığınızda o ürünle devam etmeyin bazen cildinizi şaşırtmanız gerekiyor

Emel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Kesinlikle aksi halde cilt yeterli verimi alamıyor. Marka olarak da çok güvendiğim bir marka şahsen internet ortamında duyup aldım ama iyi ki almışım ❤

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Aynen Emel hanım ilk başka insan güvenemiyor ne olur ne olmaz hayat bu ancak gerçekten güvenilir bir firma tek geçerim. Bir çok ürün denedim kullandım faydasını göremedim ama uraw kozmetiğe teşekkür ederim.

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Haklısınız öyle tabiki Güven önemli bende birçok kullandığım üründe hüsrana uğradım ama bu marka ürünleri beni memnun etti ve şuan catlaklarim için bunu kullanmaya başladım daha başındayız tabii

Ekli dosyalar

Üst Alt