URAW KOZMETİK

Emel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Sayfadaki yorumlar üzerine Marka inceledim ürünleri ve çeşitliliği açısından harika bir marka. İlgi alaka ve kargolama aşamasında da kesinlikle bir sorun yaşamadım. Ürün skalası çok geniş bir marka siteyi inceleyip kategorileri göz atmanızı tavsiye ederim hanımlar beyler

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bende birçok ürününü kullanıyorum mükemmel ötesi. Kesinlikle tavsiye ederim. Her derde derman var derma kozmetik olarak :)

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar ben şuan 6 gün önce pudralı krem teslim aldım yalnız küçük küçük sivilce yaptı müşteri hizmetleriyle görüşme sağladım çok fazla yoğun sürdüğüm için olduğunu belirttiler miktarı azalttım. Evet 2 gündür öyle bı şikayetim yok güzel gidiyor şimdilik daha fazla fark görünce tekrar yazarım

NupellSerim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Her yerde Uraw Kozmetik bu aralar çok sık adını televizyonda da görüyoruz. Aslında bende de saç dökülmesi var bununla alakalı beğendiğiniz ve önerdiğiniz bir ürün var mı?

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Uraw kozmetikle bu set sayesinde tanıştım Cildimin bebekligini şunlara borçluyum lekelerin gitti öncesi sonrası foto da paylaşacağım sizlerle sadece1 buçuk ayda gerçekten büyük fark gördüm kullanmaya devam parlak bebeksi bir cilt isteyen herkese tavsiyem

Emel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu ürünü çok inceleyemedim ama öncesi sonrası fotoğraflarınızı görmek isterim bu arada görünüş olarak çok hoş

NupellSerim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
İyi bir marka sanırım her yerde karşıma reklamları çıkıyor. Ürünlerini incelledim ama çok fazla güvenmedim. Eczanelerde ürünleri satılıyor mu?

goncabas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Mağazalardan veya marketlerden aldığım kimyasal içerikli şampuanlar saçımı çok yağlandırıp dökülmesine sebeb oluyordu. Çok fazla seyrekleşmişti saçlarım çukur dizisiyle tanıdım Uraw kozmetik firmasını ve bir göz attım. B5 forte kullanmaya başladım 2. Siparişim dün geldi baylarla kullanıyorum. Saç dökülmem durdu ve gerçekten saçlarım güçlendi.

her şişede tester çıkması da beni gerçekten mutlu ediyor sevdiklerime dağıtıyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 1494

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Mağazalardan veya marketlerden aldığım kimyasal içerikli şampuanlar saçımı çok yağlandırıp dökülmesine sebeb oluyordu. Çok fazla seyrekleşmişti saçlarım çukur dizisiyle tanıdım Uraw kozmetik firmasını ve bir göz attım. B5 forte kullanmaya başladım 2. Siparişim dün geldi baylarla kullanıyorum. Saç dökülmem durdu ve gerçekten saçlarım güçlendi.

her şişede tester çıkması da beni gerçekten mutlu ediyor sevdiklerime dağıtıyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 1494
Merhabalarb

Üst Alt