URAW KOZMETİK

NupellSerim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Mağazalardan veya marketlerden aldığım kimyasal içerikli şampuanlar saçımı çok yağlandırıp dökülmesine sebeb oluyordu. Çok fazla seyrekleşmişti saçlarım çukur dizisiyle tanıdım Uraw kozmetik firmasını ve bir göz attım. B5 forte kullanmaya başladım 2. Siparişim dün geldi baylarla kullanıyorum. Saç dökülmem durdu ve gerçekten saçlarım güçlendi.

her şişede tester çıkması da beni gerçekten mutlu ediyor sevdiklerime dağıtıyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 1494

NupellSerim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bende B5 Forte setini kullanmak istiyorum ama tedirginim güvenebilir miyim? Saçlarım çok aşırı dökülmeye başladı

NupellSerim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Aslında bende şampuanlarını çok araştırdım saçımda çok yoğun bir dökülme var ve birçok ödül aldığını da duydum. Ama kargolarıyla alakalı problemler varmış çok geç teslimat sağlıyorlarmış.

goncabas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Aslında bende şampuanlarını çok araştırdım saçımda çok yoğun bir dökülme var ve birçok ödül aldığını da duydum. Ama kargolarıyla alakalı problemler varmış çok geç teslimat sağlıyorlarmış.
Sanırım yoğunluğa bağlı olarak değişiyor bana ilk aldığım sipariş 2 gün sonra geldi ve en son aldığım sipariş 6 gün sonra geldi.Firmalarıda anlamak lazım bir salgından geçiyoruz hemen hemen heryerde kısıtlama mevcut doğal olarak herkes indirimli indirimsiz bir çok firmadan online sipariş verdiği için kargo firmalarında yoğunluk mevcut şuan toplu gönderi sağlayan bütün firmalar aynı bence çünkü sipariş verdiğim tüm firmalarda yaşıyorum. Eğer dökülmeleriniz mevcutsa denemenizde yarar var inanın Harika bir firma hiç tereddüt etmeyin

Üst Alt