YATIRIM İÇİN ALTIN MI VADELİ HESAP MI??

vankedisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
selam canlarım bugün yaklaşık 10bin tl kadar birikmiş paramı bankacıların tavsiyesiyle altın hesabına yatırdım. Para elimde kalmasın diye aceleyle davrandığım için üzerine pek araştırma yapamadım. Eve geldiğimde yatırım tavsiyeleri falan okudum biraz ve vadeli hesaplara verilen faiz oranları ilgimi çekti. Sizce hata mı yaptım parayı altına yatırarak? birkaç ay sonra parayı çekip vadeliye mi yatırsam kararsız kaldım önerilerinizi bekliyorum canlar:)

harleyquinn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
selam canım. Araştırmadan hemen parayı yatırman biraz kötü olmuş çünkü bankacılar neye ihtiyaçları varsa o yöne doğru yöneltiyorlar insanı ben pek samimi bulmuyorum.

chessmaster

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
altına yatır desem o da riskli bi iniyor bir çıkıyor bence de dolar olarak kalması daha mantıklı ama istersen bono fon yatırımı gibi şeyleri araştır.

beckygoodgirl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Aman canım kafana takma bosver paran bir yere gitmedi sonucta çeker baska şeye yatırırsın.:49: Bono diye bir şey var onu da gözden geçirmeni tavsiye ederim :kf14:

vankedisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Teşekkürler kızlarr farklı farklı bankaların kampanyalarına ve bonoya bakacağım bir süre. ondan sonra değişikliğe değer bir avantaj bulursam geçiririm parayı

Üst Alt