İstek Yeni sürüm, öneri ve istekler, eksikler

Tevafuk

Şekersiz 11. Gün :)
Kayıtlı Üye
1. Yemek Yarışması
Ben yapamıyorum yaklaşık 3 haftadır daha önce bir sorun yoktu 3 haftadır var
Ayrıca, başka sorun yaşayan var mı? Kullanıcı etiketleme yaparken problem yaşayan varsa lütfen yazsın.
Bu sorunu bende yaşıyorum hatta sizi etiketlemistim bununla alakalı. Mesela @Radmin ben kajupiyi etiketlemeye çalışırken aşağıda ismi çıkıyor ismini seçiyorum
Screenshot_20190623-074354.jpg
ve resimdeki gibi oluyor altı çizgili. Yazmaya devam ettiğimde çizgili kısım kalıyor kalanı siliniyor

@kaju cizgiye kadar olan yer alınıyor gerisi siliniyor.

Radmin

Kadınca Konular
Yönetici
Bu sorunu bende yaşıyorum hatta sizi etiketlemistim bununla alakalı. Mesela @Radmin ben kajupiyi etiketlemeye çalışırken aşağıda ismi çıkıyor ismini seçiyorum Ekli dosyayı görüntüle 569ve resimdeki gibi oluyor altı çizgili. Yazmaya devam ettiğimde çizgili kısım kalıyor kalanı siliniyor

Neyden kaynaklandığına bakıyoruz. Mutlaka düzenlemiş oluruz.

Ausencia

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Bu sorunu bende yaşıyorum hatta sizi etiketlemistim bununla alakalı. Mesela @Radmin ben kajupiyi etiketlemeye çalışırken aşağıda ismi çıkıyor ismini seçiyorum Ekli dosyayı görüntüle 569ve resimdeki gibi oluyor altı çizgili. Yazmaya devam ettiğimde çizgili kısım kalıyor kalanı siliniyor

@Tevafuk ta da oluyordu bu .
mobil kaynaklı olduğunu düşünüyorum .
kullandığınız akıllı klavye tahmin zımbırtısını ( ne şahane anlattım) kapatırsanız geçecektir .

hani şu ne yazacağını tahmin eden nane.

Ausencia

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Bildirim geçmişi üzerinden belirli bir süre geçince kayboluyor .

bildirimlerin ''hepsini göster'' tercih edildiğinde tüm geçmiş bildirimleri göstermesi talebimdir .

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
@Tevafuk ta da oluyordu bu .
mobil kaynaklı olduğunu düşünüyorum .
kullandığınız akıllı klavye tahmin zımbırtısını ( ne şahane anlattım) kapatırsanız geçecektir .

hani şu ne yazacağını tahmin eden nane.
Bence de sorun bu abla :240:

Üst Alt