Yüz Beyazlatma Önerisi

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
Kızlar eskiden beyaz tenliydim artık pembemsi bir yüzüm var.. Yaz kış farketmeksizin boynum ile yüzümün rengi farklı...
Nasıl etsem bu yüzüm beyazlatsam öneriniz var mı :(

melegim22

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Kızlar eskiden beyaz tenliydim artık pembemsi bir yüzüm var.. Yaz kış farketmeksizin boynum ile yüzümün rengi farklı...
Acaba kuruyomuki nemlendirici sürsen düzenli
Bende beyazım cildimde çok hassas kuruynca rengi değişiyor sanki

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Oooyyyyy kuzum benim kıyamam sana sen heer halinle güzelsin zaten kalbin yeter seniinnn:157:
Amaaaa 1 maya maskesi yapabilirsin kuzu anlatayım sana
Yaş mayayı al süreceğini bölge kadarını minik bir kaseye al sütle krem haline getir yüzüne sür kurumasını bekle hem cildini besliyor hem ton farklarını gidermene yardımcı oluyor

Ayrıca pirinç unu azıcık bal ben zeytin yağı da koyuyorum karıştır krem kalbine getir sür kurusun dopuk suyla yıka

Tüm bu işlemler haricinde aloavera al evinde yetiştir büyük dalını kopar sarı suyunu akıt at onu sonra içindeki jeli boşalt bi Pet bardağa ardından buzluğa at buz tutsun onu bu işlemler sonrası yüzüne sür hem yaşlanmayı geciktirir hem cildi sıkılaştırıyor :174:

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
Oooyyyyy kuzum benim kıyamam sana sen heer halinle güzelsin zaten kalbin yeter seniinnn:157:
Amaaaa 1 maya maskesi yapabilirsin kuzu anlatayım sana
Yaş mayayı al süreceğini bölge kadarını minik bir kaseye al sütle krem haline getir yüzüne sür kurumasını bekle hem cildini besliyor hem ton farklarını gidermene yardımcı oluyor

Ayrıca pirinç unu azıcık bal ben zeytin yağı da koyuyorum karıştır krem kalbine getir sür kurusun dopuk suyla yıka

Tüm bu işlemler haricinde aloavera al evinde yetiştir büyük dalını kopar sarı suyunu akıt at onu sonra içindeki jeli boşalt bi Pet bardağa ardından buzluğa at buz tutsun onu bu işlemler sonrası yüzüne sür hem yaşlanmayı geciktirir hem cildi sıkılaştırıyor :174:
Tatlı maşam çok teşekkür ederim ♥ maya ve sütü bugün yapayım inşaAllah prinç ununuda aldırayımda yapayım :74:

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Tatlı maşam çok teşekkür ederim ♥ maya ve sütü bugün yapayım inşaAllah prinç ununuda aldırayımda yapayım :74:
Yap yap kuzu ama en fazla haftada 2 yap çok yorma

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye
Yap yap kuzu ama en fazla haftada 2 yap çok yorma
Bu maya maskesini yüzümün tamamına sürsem nasıl olur leke leke değilde güneş gören yerim ağarmamış kızarmış gibi :48:

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Bu maya maskesini yüzümün tamamına sürsem nasıl olur leke leke değilde güneş gören yerim ağarmamış kızarmış gibi :48:
Tamamına süreceksin zaten canım hatta dekolte e de sür

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Yaptım çok kötü koktu :olamaz: kalan mayayı ziyan etmiyim diye poğaça yapıyorum :48:
:227::227::227::227::227::227:iyi kokmasını elbetteki bekleme kuzu maya sonuçta da onu dolaba kaldırıp sonraki maskende kullanabilirdin
Peki yüzündeki hissi nasıl yumuş yumuş olması lazım sabun sürmeseydin yüzüne gül suyu varsa duruşa gülsuyuyla sil miis

Üst Alt